EN İYİ PRENSES KOSTÜMÜ NASIL SEÇİLİR

Ne olursa olsun olay ne olursa olsun, bir Cadılar Bayramı ya da normal bir kıyafet partisi olsun, savaşçı bir prenses kostümü kararını vermeden kafalarını çevirip cadılar bayramı garantilidir. Yaşınız veya figürünüz ne olursa olsun, bu tarz bir kıyafetin eğlenceli ve heyecan verici bir görünüm kazanacağı kesindir çocuk gelinlik . Böyle bir kostüm seçmeyi düşünüyorsanız, bu önerilere ve ipuçlarına bir göz atın.

Başlamak için bir savaşçı prenses kostümü önerecek bir sağlayıcı bulmak zorunda kalacaksınız veya kıyafeti kendinize yerleştirmeyi tercih edebilirsiniz. Bir dizi savaşçı kıyafeti satan bir outlet bulmak söz konusuysa, internetteki bilgilere bir göz atmanız gerekir. Bu size şahsen çeşitli dükkanlar görmekten daha iyi sonuçlar vermelidir. Hangi bedensel mağazalarda hangi seçeneklerin saklandığını internet üzerinden bir sorgulama yaparak her zaman öğrenebilirsiniz.

Savaşçı kıyafetlerini paylaşan bir yer tanımladığınızda, hangi modayı seçeceğinizi düşünmelisiniz. Savaşçı prenses kelimesini söylediğimizde birçok erkek ve kadın, ünlü TV kişiliği olan Xena’yı düşünür. Kıyafeti, pirinç perçinler ve zırh gibi görünen diğer vazolarla sarılmış koyu kahverengi kilitli tasarım deri eteği içeriyordu.

Xena, genellikle üst kol süslemeleri ve kol eldiveni ve bazen de uzun kırmızı bir pelerin gibi birkaç aksesuar takıyordu. Mümkünse bir kılıç ve siper ile temas halinde, bunlar genellikle çakra, yuvarlak dairesel bir silahın yanı sıra Xena tarafından taşındı. Kartondan kendi çakramınızı oluşturabilirsiniz. Görünümü bitirmek için TV dizisindeki Xena’nın saçı gibi siyah bir peruk da kullanabilirsiniz.

Eğer Xena’nın tarzı beğeninize göre değilse, Amazon prensesleri gibi giyinme seçeneği her zaman vardır. Savaşçı kadınların en ürkütücü olduğu bilinen Amazon aynı zamanda erkeklerden daha fazla egemen olan güzel bir kabileydi. Tasarımlarını, kısa bir pamuk prenses kostümü ve deriden bağlanma kol parçalarıyla birlikte ön gibi bir korse ile oluşturulmuş bir kıyafet seçerek kopyalayabilirsiniz. Bir dizi gladyatör vazo, mükemmel bir son dokunuş yaratabilir.

Doğal olarak, karakterinizi yansıtan kendi savaşçı prenses kostümünüzü oluşturma seçeneği her zaman vardır. Web, sizin beğeninize göre uyarlayabileceğiniz kıyafetlerdeki savaşçı kadınların görüntüleri ve resimleriyle doludur.